کتب الکترونیکی

اسمبل کامپیوتر چیست ؟ (معرفی و دانلود رایگان PDF)

درباره کتاب

اسمبل کامپیوتر یک کار ظریف و حساس است و نیاز به دانش و اطلاعاتی بسیار بیشتر از سطح اینترنت دارد. کتاب Make Your Own PC For Beginner (کامپیوتر خودت را بساز برای تازه کاران) به بررسی این که اسمبل کامپیوتر چیست ؟ و انتخاب ها و برنامه های پیش روی شما در زمینه اسمبل نمودن کامپیوتر می پردازد.

مسائلی مانند انتخاب AMD یا Intel ، مواردی است که در این کتاب به آن پرداخته شده تا به شما برای اسمبل هوشمند یک کامپیوتر کمک کند.

همچنین در این کتاب سعی شده با استفاده از دانش روز، نکات و فن های اسمبل را که تنها افراد حرفه ای از آن خبر دارند، در این کتاب جمع آوری بشود. تعداد این نکات به ۴۳۶ نکته حرفه ای می‌رسد. امیداواریم از این کتاب خوشتان بیاید. همچنین پیشنهاد می‌شود مطلب زیر را که در رابطه با اسمبل کامپیوتر می‌باشد را از دست ندهید.


آموزش اسمبل کامپیوتر (ایراد بزرگ این است که می‌دانید!)


 

فهرست مطالب

 

مطالبی که این کتاب پوشش می دهد

این کتاب با اسمبل مرحله به مرحله ی یک کامپیوتر و نکات فراوان و محتوای بصری جذاب سعی دارد که به شما کمک کند تا بتوانید کامپیوتر خودتان را اسمبل کنید.

قسمتی از متن مقدمه این کتاب را با هم می‌خوانیم تا با هدف نویسنده بیش تر آشنا شویم :

« … شروع یک کار جدید می تواند دلهره آور باشد. یادگیری یک مهارت یا تسلط بر یک سخت افزار جدید سخت است. حتی سخت تر هم می‌شود در صورتی که هیچ کس برای کمک به ما در دسترس نباشد. ما بار ها و بار ها در ابتدای یادگیری خیلی مسائل “مبتدی” بوده ایم و این واقعیت شرم آور نیست و درست هم هست. تاکنون چند بار از خود پرسیدید ، “این دکمه چه کاری انجام می دهد؟”. “چرا این طور کار می کند؟ ” “منظورت چیست که چنین کاری نمی کند؟”. “کمک!” و … درشروع هر سفر یا ماجراجویی جدید همه ما مبتدی هستیم اما خوشبختانه ما برای کمک به شما اینجا هستیم. ما برای شما آرزوی موفقیت می کنیم. در ادامه ابتدا به این موضوع که اسمبل کامپیوتر چیست ؟ پرداخته ایم … »


دانلود رایگان کتاب Make Your Own PC For Beginners

 

Make Your Own PC For Beginners Magazine: Over 436 Tips And Hints Inside

سال چاپ : ۲۰۲۱

تعداد صفحات : ۵۴

ویرایش : پنجم

زبان : انگلیسی

حجم فایل : ۴۳.۴۳ مگابایت

مشاهده کتاب در آمازون

اسمبل کامپیوتر چیست ؟ (معرفی و دانلود رایگان PDF) - سایت داتوس ربو
کتاب Make Your Own PC For Beginners

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا