کتابخانهمجلات

مجله آموزشی علمی الکترونیک به همراه پروژه های عالی

معرفی مجله

مجله آموزشی الکترونیک: Electronics Maker یک مجله ماهانه در زمینه الکترونیک است که از سال ۱۹۹۶ تحت لیسانس RNI ، وزارت اطلاعات و پخش توسط EM Media LLP (قبلاً EM Media Pvt. Ltd. بود) منتشر می شود.

این یکی از پویاترین و پر جنب و جوش ترین مجله های الکترونیکی ماهانه دوران پس از آزادسازی است. در حال حاضر دارای تعداد خوانندگان در محدوده بیش از نیم میلیون نفر در ماه است که با سرعت بسیار بالایی از ۱۰٪ – ۲۰٪ در سال در حال رشد است.

تقریباً ۵۰٪ خوانندگان در سطوح تصمیم گیری هستند بیش از ۸۰٪ خوانندگان متخصص الکترونیک واجد شرایط هستند.

EM شامل مقالات / بررسی توسط متخصصان / متخصصان برجسته در مورد مسائل مدرن و اصلی مربوط به مدارهای الکترونیکی / مهندسی طراحی ، پروژه های الکترونیکی جدید مبتنی بر نوآوری برای جوانان و متخصصان تحقیق و توسعه ، مسائل مربوط به توسعه و مدیریت سیستم های اطلاعاتی ، سیاست های مربوط به دولت در مورد صنعت الکترونیک ، فن آوری های مناسب زیست محیطی در مناطق مرزی الکترونیک و فناوری اطلاعات.

معرفی شرکت

Electronics Maker (EM) یک ماهنامه در زمینه الکترونیک است که توسط EM Media Pvt منتشر می شود. Ltd. ، دهلی ، از سال ۱۹۹۶ تحت مجوز RNI ، وزارت اطلاعات و صدا و سیما. … این یک رسانه چاپی الکترونیکی حرفه ای است که دارای کارکنان بسیار ماهر و دارای تجربه این زمینه مربوطه می باشد.

هدف مجله آموزشی الکترونیک

دسته بندی خوانندگان متنوع است و شامل: مشاوران-پروژه ها ، موسسات آموزشی / دانشکده ها / تازه کارها / Training / تاسیسات آموزشی ، بخشهای تولید بخش دولتی (مانند صنایع سنگین / متوسط) و غیره کتابخانه ها و غیره در سراسر هند / کشورهای آسیایی.

اطلاعات مجله آموزشی الکترونیک

یک سازمان همه چیز در مورد مردم است. تیم ما یک گروه قوی با افرادی از اقشار مختلف است. ما هیچ چیز مشترکی نداریم ، بلکه تمایل زیادی به ایجاد EM به عنوان یکی از خانه های رسانه ای پیشرو در بازار بین المللی داریم.

در مدت زمان کوتاهی ، ما به یکی از مجلات معروف با مارک های بزرگ تبلیغاتی که از ما حمایت می کنند ، تبدیل می شویم ، به همین دلیل ما افتخار می کنیم که متفاوت متفاوت فکر می کنیم ، تا مطمئن شویم هیچ جنبه ای دست نخورده است.

همه ما ، هنگامی که دست به کار می شویم ، به عنوان یک تیم از یکدیگر تعریف می کنیم و می توانیم همیشه با یکدیگر رابطه برقرار کنیم. این یک ترکیب متعادل است. از یک طرف ما ذهن تازه و جوان تهاجمی را با اشتیاق و ایده های نوآورانه حباب داریم و از طرف دیگر پشتیبان قدرتمندی از ذهن های باتجربه و فنی درست از بالا به پایین ایجاد می کنیم.

به عنوان مثال اداره ما ، کارکنان فنی ، بازاریابی ، طراحی ، چاپ و بخش چاپ. کار تیمی کاملاً مبتنی بر هماهنگی است و آنچه همه ما را به هم پیوند می دهد اشتیاق ما به خدمات است.


پیشنهاد میکنم از مجلات و کتب الکترونیکی دیگر ما نیز دیدن فرمایید


آرشیو سال به سال مجله آموزشی الکترونیک

آدرس سایت Electronics Maker

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا