الکترونیککتابخانهمجلات

مجله ای که تمام دنیای تکنولوژی های الکترونیکی را پوشش میدهد.

معرفی مجله تکنولوژی الکترونیک

مجله تکنولوژی الکترونیک: New Electronics یک مجله دو هفته ای در انگلیس است که به طراحی مهندسی الکترونیک انگلستان اختصاص دارد. در سال ۱۹۶۸ تاسیس شد و توسط Findlay Media منتشر می شود.

این مجله به دو صورت چاپی و الکترونیکی در دسترس است و برای مهندسان طراحی الکترونیکی رایگان است. الکترونیک جدید به ۱۶،۳۸۷ تیراژ می رسد که سالانه توسط ABC (دفتر حسابرسی تیراژ) حسابرسی می شود.

این مجله طیف وسیعی از موضوعات از جمله اخبار ، ویژگی های فناوری ، اطلاعات مربوط به محصولات و مصاحبه با کارشناسان صنعت را پوشش می دهد.

زمینه آموزشی مجله تکنولوژی الکترونیک

این مجله مانند سری مجلات make حوضه آموزشی خاصی ندارد. تمرکز اصلی این مجله بر روی تشریح و آموزش تکنولوژی های روز است , مانند علم رباتیک, الکترونیک, مباحث آردوینو, هدست واقعیت مجازی و انواع دیگر تکنولوژی های روز که به علم الکترونیک مرتبط است.


برای مشاهده و دانلود مجله make کلیک کنید.


مجله New Electronic دارای یک وب سایت مکمل است که برای ارائه اطلاعات به روز در مورد صنعت الکترونیک به مهندسان و مدیران ایجاد شده است.

دقیقاً مانند این مجله دارای مقالات اخبار و فناوری ، اطلاعات مربوط به محصولات و مصاحبه ها است ، اما همچنین عناصر تعاملی مانند فیلم ها و وبلاگ ها را در خود جای داده است.

ویژگی های مجله

New Electronic یکی از برگزارکنندگان اهدای جوایز سالانه برتری مهندسی انگلیس هستند. این جشنواره سومین سال خود را سپری می کنند و هدف آنها ارتقا موفقیت شرکت های انگلیسی در مقیاس جهانی است.

اطلاعات مجله New Electronic

این مجله از سال۱۹۶۸ توسط Findlay Media شروع به کار کرد.

این مجله هنوز به فعالیت خود ادامه میدهد و آخرین مجله این مجموعه در هشت دسامبر ۲۰۲۰ منتشر شده است و همچنان نیز در حال انتشار است.

سایت مجله New Electronic

آرشیو سال به سال مجله New Electronic

ویکی پدیا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا