کتابخانهمجلات

مجله ای فوق العاده در مبحث صنعت الکترونیک آسیا

معرفی مجله electronics for you

مجله علمی الکترونیک: اولین مجله EFY Group ، Electronics For You ، در ژانویه ۱۹۶۹ ، زمانی که صنعت الکترونیک هند هنوز در مرحله نوپایی بود ، راه اندازی شد. امروزه به محبوب ترین مجله الکترونیک آسیای جنوبی تبدیل شده است. در واقع نام ‘EFY’ Group از مخفف عنوان این مجله ساخته شده است.

هدف این مجله این است که اخوان الکترونیک را با جدیدترین دانش فنی به روز کند. همچنین علاقه مندان را با ایده های مدار و پروژه های الکترونیکی که ماه به ماه انجام می دهد ، مشغول می کند.

و به کاربران نهایی کمک می کند تا هنگام ورود به یک مرکز خرید در مورد اینکه کدام محصول الکترونیکی را خریداری کنند تصمیم بگیرند. سی دی همراه هر شماره از این مجله ، میزبان بسیاری از نرم افزارها و بازی های مفید است.

معرفی شرکت

EFY Group یک سازمان انتشاراتی فناوری گرا در هند است که در دهلی نو مستقر است. انتشارات اولیه گروه EFY الکترونیکی برای شما بود ، یک ماهنامه الکترونیکی ماهانه که اولین بار در سال ۱۹۶۹ منتشر شد.

گروه مجله علمی الکترونیک EFY در حال حاضر شش مجله ، شش پورتال وب ، پنج رویداد سالانه ، چهار انجمن فیس بوک ، یک دایرکتوری و حدود ۳۰ عنوان کتاب را مدیریت می کند. عناوین این شرکت همچنین دوره های عملی عملی را ارائه می دهد ، و پروژه های الکترونیکی و مجموعه های سرگرمی Do-It-Yourself را تولید و عرضه می کند.

درآمد آن بیش از ۱۱ میلیون روپیه در سال است. این سازمان ۲۰۰ کارمند استخدام می کند که بیشتر در جنوب شرقی آسیا واقع شده اند. دو سازمان دیگر بخشی از این گروه هستند: IT Solutions India Pvt Ltd و Kits’n’Spares.

هدف مجله Electronics For You

هدف این مجله علمی الکترونیک به روزرسانی اخوت الکترونیک با جدیدترین فناوری است. همچنین علاقه مندان را با ایده های مدار و پروژه های ساختاری ماه به ماه درگیر می کند.

و به مصرف کنندگان نهایی کمک می کند تا هنگام ورود به یک مرکز خرید در مورد اینکه کدام محصول الکترونیکی را خریداری کنند تصمیم بگیرند. دی وی دی همراه با هر شماره از این مجله ، انبوهی از نرم افزارها و ابزارهای مفید را به همراه دارد.

اطلاعات مجله Electronics For You

طی چهار دهه گذشته ، گروه مجله علمی الکترونیک EFY مترادف با اطلاعات مربوط به فناوری پیشرفته است. اولین مجله گروه EFY ، “Electronics For You” یا EFY ، در ژانویه ۱۹۶۹ ، زمانی که صنعت الکترونیک هند هنوز در مرحله نوپایی بود ، راه اندازی شد.

امروزه به محبوب ترین مجله الکترونیک آسیای جنوبی تبدیل شده است. در حقیقت ، گروه EFY ، که هم اکنون مجموعه ای از خواص رسانه را در اختیار دارد ، به نام این برند برجسته نامگذاری شده است.


به شما پیشنهاد میدهم از مجلات و کتب الکترونیکی دیگر ما نیز دیدن فرمایید


آرشیو سال به سال مجله علمی الکترونیک

لینک سایت EFY

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا