الکترونیککتابخانهمجلات

مجله ای برای معرفی و آموزش طرز کار لوازم الکترونیکی جدید!!

معرفی مجله

مجله معرفی تکنولوژی های جدید: Electronic Products در سال ۱۹۵۷ تاسیس شد. این نشریه تحت مالکیت و انتشار مجله Hearst Business Media بود تا اینکه در فوریه ۲۰۱۵ وقتی Arrow Electronics این مجله را خریداری کرد و آن را تحت AspenCore Media منتشر کرد.

دستیابی به بیش از ۱۲۰،۰۰۰ مهندس الکترونیک (EE) و سایر افراد در تجارت در سراسر ایالات متحده – به صورت چاپی و بیش از دو برابر این تعداد آنلاین در سراسر جهان. محصولات الکترونیکی [توسط چه کسی که] در رده خود به عنوان یک رهبر شناخته می شود.

بخشهای تحریریه محصولات الکترونیکی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را از کوچکترین خازن تا درخشان ترین دیود ساطع کننده نور (LED) ارائه می دهد.

علاوه بر این ، مقالات برجسته از انتخاب بهترین اجزای مورد نیاز برای پر کردن برنامه مورد نیاز تا جدیدترین فناوری در حال توسعه الکترونیک را شامل می شوند. محتوای سرمقاله با بخشهای محصول مخصوص برنامه و متن میزگردهای بحث درباره موضوعات از نظامی تا الکترونیک پزشکی گردآوری شده است.

ویژگی های مجله معرفی تکنولوژی های جدید

سال ۱۹۷۷ این مجله جوایز محصول سال را دریافت کرد.

زمینه آموزشی مجله معرفی تکنولوژی های جدید

این مجله در حوزه دنیای بزرگ و وسیع الکترونیک و دیجیتال فعالیت میکند و مطالب ارزشمندی را در اختیار خوانندگان خویش میگذارد.

اطلاعات مجله

این مجله کار خود را در شهر نیویورک کشور آمریکا از سال ۱۹۵۷ توسط کمپانی AspenCore Media شروع کرد. این مجله بصورت مداوم هرماه انتشار پیدا میکند.


پیشنهاد میکنم از مجلات و کتب الکترونیکی دیگر ما نیز مشاهده فرمایید.


آرشیو سال به سال مجله


برای مشاهده مجلات بیشتر و آموزش های گوناگون کلیک کنید.


لینک سایت Electronic Products

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا