مجلات

دانلود رایگان فول آرشیو مجله Circuit Cellar

معرفی مجله Circuit Cellar

مجله Circuit Cellar که جلد اول این مجلات در سال ۱۹۸۸ منتشر شده است یک ماهنامه در زمینه برق و الکترونیک است که شامل موضوعات متنوعی در حوزه طراحی مدارات دیجیتال و آنالوگ، برنامه نویسی میکروکنترلرها، آموزش آردوینو، آموزش رزبری پای و همچنین آموزش نرم افزار های حوزه برق و الکترونیک مثل متلب و … می باشد.

شما می توانید در این مجله کاربرد برخی نرم افزارها مثل نرم افزار متلب در حوزه الکترونیک مثلا آردوینو آشنا شوید و بیاموزید. از دیگر حوزه هایی که در این مجله بحث می شود حوزه ارتباطات بی سیم و همچنین مباحثی پیرامون Embeded System است.

معرفی شرکت

شرکت Circuit Cellar با مدیریت استیو سیارسی(مهندس به نام آمریکایی) در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد و از بدو تاسیس شرکت،مجلات Circuit Cellar هر ماه منتشر شد.مطالب این شرکت محبوبیت زیادی در میان متخصصان برق و الکترونیک دارد زیرا یک نشریه فوق العاده برای کسانیست که به طور منظم با Embedded Systems و تکنولوژی های مربوط بهMCU سروکار دارند.

هدف مجله

این مجلات ماهانه بصورت دیجیتالی و چاپی عرضه می شود.هدف گروه نویسندگان Circuit Cellar این است که وقتی کاربر شروع به خواندن دسته خاصی از این مجله ها می کند پس از مدتی تبدیل به یک حرفه ای در آن موضوع شود.

اطلاعات مجله Circuit Cellar

تاریخ انتشار اولین شماره: ۱۹۸۸
تاریخ انتشار آخرین شماره: سال ۲۰۲۰ و در حال انتشار
وب سایت مجله: circuitcellar.com

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا