كيت دزدگير نوري و سيمي با آلارم + بلندگو ، آموزشي

كيت دزدگير نوري و سيمي با آلارم + بلندگو ، آموزشي

با خروجی صوتی و نوری
آموزشی

‎240,000 ریال
بدون مالیات
تعداد

  • پرداخت امن و مطمئن پرداخت امن و مطمئن
  • ارسال سریع به سراسر کشور ارسال سریع به سراسر کشور
  • سه روز ضمانت برگشت کالا سه روز ضمانت برگشت کالا

◄ اساس كار اين كيت بر اين قرار است كه با قرار دادن كيت در محل كنترل رفت و آمد افراد يا حركت اشيا، به محض آنكه شيئي يا شخصي از جلوي چشم دستگاه عبور كند دستگاه به كار افتاده و با بر طرف شدن مانع (جسم يا شخص) صداي كيت قطع مي‌شود.
● با كمك اين دستگاه + يک ليزر کوچک مي ‏توانيد مسيرهاي مورد نظرتان را كنترل كنيد. عبور فرد و يا اشياء از مقابل سنسور دستگاه موجب به كار افتادن آن مي‏ شود .
◄ از ويژگيهاي اين كيت سهولت استفاده و كاربردهاي زياد آن است كه در اين جا به چند مورد آن اشاره مي‌كنيم.
◄ اطلاع از ورود و خروج مشتري: با نصب اين كيت در نزديكي درب محل مورد نظر مطابق توضيحاتي كه در صفحات بعدي دفترچه آمده است به محض عبور شخص از جلوي چشم متصل به كيت، كيت با صداي بوق كوتاهي ورود شخص را اطلاع مي‌دهد.
◄ در منزل : كاربردهاي اين كيت در منزل نيز مي‌تواند جالب باشد، براي مثال اگر كيت را در محل تختخواب كودك قرار دهيد مي‌توانيد از بيدار شدن و بيرون آمدن كودك از تختخوابش مطلع شويد و به همين  شكل از نزديك شدن كودك به بالكن و ديگر مكانهايي كه امكان خطر را داشته باشد با خبر شده و از بروز خطر جلوگيري كنيد.
◄ از ويژگيهاي اين مدار ساده‌گي و كيفيت عالي آن است كه با طراحي خوب و استفاده از سلول حساس فتوسل، دو ترانزيستور و بازری كه صداي نافذ و جالبي را توليد مي‌كند، به وجود آمده است.
◄ از ديگر ويژگيهاي اين كيت مونتاژ تمامي قطعات مربوط به اين كيت بر روي يك فيبر مي‌باشد.

توضيحات تكميلي و قدم به قدم قطعه‌شناسي، لحيم‌كاري، مونتاژ و نحوه استفاده از كيت كه در دفترچه آمده است ساخت اين كيت را براي هر فرد مبتدي و تازه كار آسان كرده است.

◄ ولتاژ كار اين كيت 6 ولت است كه مي‌توانيد از باتری يا آدابتور استفاده نماييد.

ابعاد فیبر: 3*3 سانتیمتر

1001093
32 قلم

درحال حاضر هیچ نظرسنجی انجام نشده است

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

یک حساب کاربری جدید ثبت کنید

حساب کاربری دارید؟
در عوض وارد شوید یا تنظیم مجدد رمز عبور